O Nas

co_03 Zarówno kulinarni tradycjonaliści, jak i poszukiwacze nowych smaków znajdą tu coś dla siebie. Lokal istnieje od 2001 roku, a od 2008 roku jest w rękach nowego właściciela, który zmienił całkowicie jego charakter tworząc stylowe wnętrza. Mamy coraz większe grono stałych klientów, co jest dla nas dużym powodem do dumy.

 

Podajemy dania proste, przyrządzone  przez doświadczonych kucharzy i co najważniejsze- z sercem. W naszej karcie przeważają dania kuchni polskiej, ale znajdą tutaj Państwo także potrawy  z innych zakątków świata: pizza oraz dania kuchni włoskiej , potrawy orientalne.

 

Warto spróbować wyśmienitej pizzy, oraz naszej specjalności: kotleta Magik.

casual_03 Latem zapraszamy do zacisznego ogródka, a dzieci na ogrodzony plac zabaw z wieloma atrakcjami. Można tam znaleźć spokój i wytchnienie, oraz przyprowadzić ze sobą czworonoga.

 

W zimowe chłody rozgrzać się można przy kominku, a przytulne wnętrze i domowa atmosfera pozwalają czuć się swobodnie. Nasza restauracja to doskonałe miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, jak i kolację z przyjaciółmi, romantyczne rendez- vous albo rodzinny obiad z dziećmi. Chcemy, aby bezpretensjonalny charakter miejsca służył przyjemności biesiadowania.

 

Znakomita kuchnia, magiczna atmosfera, liczne imprezy rozrywkowe  to tylko niektóre powody dla których warto odwiedzić „Magik” , a później do niego nieustannie powracać.

 

Właściciele restauracji chcieliby, aby jej nazwa odzwierciedlała magię tego miejsca.


Jeśli chcą Państwo za niewygórowaną cenę zorganizować uroczystość rodzinną, lub spędzić wieczór na dancingu, dyskotece lub karaoke,  w miłej i niedrogiej restauracji ze znakomitą kuchnią, to zapraszamy do Magika!
 

Jako jedyni w okolicy organizujemy: dyskoteki, karaoke, dancingi, a wkrótce chcemy Państwa oczarować gorącymi rytmami Kubańskiej salsy.

 

Wystrój lokalu tworzą oryginalne przedmioty z przeszłości, a zdjęcia należą do rodziny właścicieli. Niedawno w 2010 nestorka rodu Irena Frysiowa, obchodziła w Magiku swoje 100 urodziny.

 

Bezprzewodowy internet, lokal przystosowany dla inwalidów.

 

Sala różana- przypominająca beztroskie dzieciństwo i …wakacji. Można na niej zorganizować przyjęcie na ok. 25 osób.

Dowóz na telefon

Oferta:
Imprezy rodzinne, komunie, urodziny, przyjęcia panieńskie i kawalerskie. Coś jeszcze?

 

© 2010 MAGIK | Site Admin